У соціальних мережах вірусно поширюється відео, що викликало шквал обговорень та змусило багатьох замислитись про справжню природу “вірності” деяких порід собак. На кадрах видно, як собака не лише не чинить опору незваному гостю, а й починає з ним гратися, поки той “обчищає” будинок, пише ChatLap.
Відео демонструє, як на початку пес майже не реагує на чужинця, що проникає до помешкання. Проте згодом, замість того, щоб подати сигнал тривоги чи відлякати зловмисника, тварина починає активно взаємодіяти з ним. Сам “грабіжник”, схоже, також не проти такої компанії – він приділяє час для того, щоб попестити пухнастого улюбленця, перериваючись лише для того, аби скласти речі до свого рюкзака. Автор відео, що став вірусним, жартівливо підписав: “Якщо собаці він сподобався, він може повернутися в будь-який час”.
Цей ролик зібрав тисячі коментарів. Частина користувачів з гумором відреагувала на ситуацію, залишаючи дотепи на кшталт: “Не дай Боже, щоб людина робила свою роботу від щирого серця”, “Я ігнорую червоні прапорці”, “Вам потрібно серйозно поговорити зі своїм собакою” або навіть “Ти впевнений, що це не твій собака покликав його?”.
Водночас, значна кількість коментаторів висловила сумніви у справжності відео. Багато хто звернув увагу на нетипову поведінку собаки, припустивши, що тварина, ймовірно, вже знала “грабіжника”. Серед найпопулярніших припущень були: “Собака знав цю людину”, “100% він власник, я на це не поведуся” та “Я б порадив пошукати ваші речі в одного з ваших друзів-чоловіків. Ваш пес знає цю людину”.
Цю ситуацію доповнила історія однієї з користувачок, яка поділилася схожим досвідом: “Одного разу хтось проник до нашого будинку, він не був грабіжником, він був п’яний і жив там до нас. Наш собака (Ротті) був більш ніж щасливий впустити його і посидіти з ним на дивані!!! (Мій чоловік не зачинив вхідні двері належним чином!)”.
Цей випадок вкотре підкреслює, що хоча деякі породи собак і відомі своєю дружелюбністю, іноді ця риса може стати несподіваним “мінусом” у критичних ситуаціях, змушуючи господарів задуматися про ефективність своїх чотирилапих “охоронців”. А може, й про те, чи не варто уважніше придивитися до “нових друзів” своїх улюбленців.